Prawo do odstąpienia od umowy

W Olanea priorytetem jest zadowolenie naszych klientów. Konsumentem definiujemy każdą osobę fizyczną, która dokonuje transakcji prawnej głównie w celach osobistych, niekomercyjnych. Oto wytyczne dotyczące Twojego prawa do odstąpienia od umowy:

Prawo do odstąpienia od umowy Masz prawo odstąpić od transakcji w ciągu 60 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia wskazana przez Ciebie (z wyłączeniem przewoźnika) fizycznie przejmie posiadanie towarów. Jeśli Twoje zamówienie składa się z wielu towarów dostarczanych oddzielnie, okres 60 dni zaczyna się od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia wskazana przez Ciebie (z wyłączeniem przewoźnika) fizycznie przejmie posiadanie ostatniego towaru.

Warunki:

Jeśli od otrzymania towarów minęło 60 dni, zazwyczaj nie możemy zrealizować zwrotu ani wymiany.

W przypadku zwrotu, wszelkie nałożone cła muszą być pokryte przez klienta. Jeśli cła nie mogą być opłacone bezpośrednio, zostaną one odliczone od kwoty zwrotu.

Procedura:

Aby skorzystać z prawa do odstąpienia od umowy, musisz poinformować nas o swojej decyzji za pomocą jasnego oświadczenia. Prosimy o kontakt pod adresem support@olanea.com, aby przekazać swoją decyzję o odstąpieniu od umowy.

Należy pamiętać, że aby zachować termin odstąpienia, powiadomienie o skorzystaniu z prawa do odstąpienia od umowy musi zostać wysłane przed upływem okresu odstąpienia.